Öğretim Üyeleri

Resim
Prof. Dr. Hamdi Nezih Dağdeviren
Anabilim Dalı Başkanı

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni 1990 yılında bitirdi. Aile Hekimliği uzmanlığını 1997 yılında aldı. 1997 yılında Yardımcı Doçent, 2005’de Doçent ve 2011 yılında Profesör oldu. Dr. Dağdeviren, evli ve 2 çocuk babasıdır. Anabilim Dalı Başkanlığının yanında T.Ü. Keşan Hakkı Yörük Sağlık Yüksekokulu Müdürlüğü görevini de yürütmektedir. 2002 yılından bu yana European Society for Quality and Safety in Family Practice (EQUIP) Türkiye Temsilcisi ve 2011 yılından beri Türkiye Aile Hekimleri Yeterlilik Kurulu (TAHYK) Başkanı olarak görev yapmaktadır. Eurasian Journal of Family Medicine (EJFM) dergisinin Baş Editörüdür. 

Resim
Doç. Dr. Serdar Öztora

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni 1997 yılında bitirdi. Aile Hekimliği uzmanlığını 2005 yılında aldı. 2009 yılında Yardımcı Doçent ve 2012 yılında Doçent oldu. Serdar Öztora, evli ve bir çocuk babasıdır. 2014 yılından bu yana Türkiye Aile Hekimleri Uzmanlık Derneği (TAHUD) Edirne Şubesi Başkanlığını da yürütmektedir. 2016 yılından itibaren Türkiye Aile Hekimleri Uzmanlık Derneği (TAHUD) Merkez Yönetim Kurulunda Genel Sekreter olarak görev yapmaktadır. European Network for Prevention and Health Promotion in Family Medicine and General Practice (EUROPREV) Türkiye Temsilciliği görevini yürütmektedir. Eurasian Journal of Family Medicine (EJFM) dergisi ve Türkiye Aile Hekimliği Dergisi'nin Sorumlu Yazı İşleri Müdürü ve Editörler Kurulu Üyesidir.  

Resim

Doç. Dr. Ayşe Çaylan

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinin ardından Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Sağlık Bakanlığında çeşitli görevlerde bulunduktan sonra 2010 yılında Yardımcı Doçent ve 2012 yılında Doçent ünvanını kazandı. Aynı zamanda European General Practice Research Network (EGPRN) Türkiye Temsilcisi, European General Practice Research Network (EGPRN) Communications and Public Relations Committee (İletişim ve Halkla İlişkiler Komitesi) Üyesi ve European Forum for Primary Care (EFPC) Audit Committee (Denetleme Kurulu Üyesi) olarak görev yapmaktadır. Eurasian Journal of Family Medicine (EJFM) dergisinde Editörler Kurulu Üyesidir. 

Resim

Yrd. Doç. Dr. Önder Sezer

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nin ardından Aile Hekimliği uzmanlığını Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden 2012 yılında aldı. 2014 yılında Yardımcı Doçent ünvanını aldı. Dr. Sezer evli ve bir çocuk babasıdır. Aynı zamanda Türkiye Aile Hekimleri Uzmanlık Derneği (TAHUD) Edirne Şubesi Sekreteri olarak görev yapmaktadır.

Bu içerik 03.03.2013 tarihinde yayınlandı ve toplam 3121 kez okundu.